Kim 500 Milyar isterKim Milyoner Olmak İster Başvuru
  

Kim Milyoner Olmak ister Başvuru Formu

Kim milyoner olmak ister başvuru formu
Kim Milyoner Olmak İster?
Cevap veriyorum: Ben
Emin misiniz: Evet
Son kararınız mı: Kesinlikle!

Efsanevi bilgi yarışması Kim Milyoner Olmak ister yarışması ATV kanalında yeniden başlıyor. 90 ülkede yüksek izlenilirlik seviyeleriyle yayınlanmaya devam eden yarışma Türkiye'ye geri döndü. Hemde Kenan Işık ile birlikte.

Formatın can alıcı sorusu "emin misin, son kararın mı" bundan sonra yine Kenan Işık'ın büyüleyici sesiyle ATV televizyon kanalında kulaklarımızda çınlayacak.

Yarışma Başvuru - Kim milyoner olmak ister başvuru

Yarışmaya başvuru önceki yarışmadan farklı olacak. Yarışmaya başvurular internet sayfasındaki formun doldurulup gönderilmesiyle gerçekleşecek.

Kim milyoner olmak ister 'e başvurmak artık çok kolay buradaki başvuru formunu eksiksizce doldurup göndermeniz yeterli. Yarışma başvurusunu yaptım, peki bu başvuru sonrasında, kim milyoner olmak ister başvuru sonucunu nasıl öğrenebilirim? başvuruları inceleyen editörler gerekli değerlendirmelerden sonra uygun görüldüğünüzde sizlere ulaşacaklardır. Yarışmaya birden fazla başvuru kabul edilmemektedir, bu nedenle lütfen yarışma başvuru formunu dikkatlice doldurun ve göndermeden önce tekrar kontrol edin. Kim milyoner olmak ister başvuru formu nasıl doldurulur sayfasından yardım alabilirsiniz. Ayrıca başvuru koşulları ile ilgili daha fazla bilgi için ATV kanalına telefon numaraları yada e-posta adreslerini kullanarak ulaşınız.Kim 500 Milyar ister The Unofficial Site
   
TürkçeEnglish