Kim 500 Milyar isterKim Milyoner Olmak İster Başvuru
  

Kim 500 Milyar ister indir


Kim 500 Milyar İster (TR)
Oyun yüklendikten sonra karşınıza bilgi girme bölümü geliyor gelen penceredeki kutucuğa oyunun sizi tanıması için isminizi yazın ve "Enter" tuşuna basın oyun başlayacaktır. Daha sonra size iletilen soruları cevaplamak için doğru şık hangisi ise o şık üzerine mause ile tıklamanız yeterlidir. Ardından size son kararınızmı diye sorulacak sizde son kararım diyeceksiniz :). Evet butonuna tıklayacaksınız. Soruyu yanlış yanıtlarsanız tekrar başlamanız gerekecek. (F5 Tuşunu klavyeden tuşlayınız.) İndir (TR)Win One Million (EN)
Oyun yüklendikten sonra karşınıza isminizi girmeniz için kutucuk gelecek isminizi buraya girip "Countinue" "Enter" veya mause ile tıklayıp oyuna başlayacaksınız. Gelen pencereden klavyenizden "Enter" tuşuna basacaksınız ve ardından "Start Game" butonuna tıklayacaksınız. Doğru cevapların üzerine mause ile tıklayıp Yes veya No seçeneğini seçip soruları geçeceksiniz. İndir (EN)

Firefox 3   İnterneti ve sitemizi daha hızlı ve verimli kullanabilmeniz için Firefox tarayıcı tavsiye ediyoruz.Exe olarak indirebileceğiniz oyun tanımlamaları, Kim 500 milyar ister indir, kim 500 bin ister indir, kim 1 milyon ister indir, kim 1 milyon ytl ister indir, kim 500 milyon indir.
Daha sonradan internet bağlantısı gerektirmeksizin bu oyunları oynayabilirsiniz.


İyi oyunlar dileriz.

Kim500milyarister.gen.tr

   
TürkçeEnglish