Kim 500 Milyar isterKim Milyoner Olmak İster Başvuru
  

Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Formu İstenen Bilgiler

İstenilen Bilgiler Detaylı Açıklama
Fotoğraf Ekle Size ait bir fotoğraf ekleyin. Belirgin ve anlaşılır bir fotoğraf uygun olacaktır. Ayrıca jpg, png veya gif formatlarında bir resim eklemeniz gerekiyor ve bu ekleyeceğiniz resim maksimum. 2MB boyutunda olmalı.
TC Kimlik No Kimliğinizde yazılı olan TC kimlik numaranızı yazın. Kimlik numaranızı öğrenmek için buraya tıklayabilirsiniz.
Ad Soyad Buraya kimliğinizde yazılı adınızı yazın. Kimliğinizle ve kimlik numaranızla eşleşmesi gerekiyor.
Yaşınız Yaşınızı yazmanız gerekiyor.
Cinsiyetiniz Cinsiyet belirtiniz.
Doğdunuz Şehir Doğduğunuz (Kimliğinizde yazılı olan) şehri Ülke, Şehir ve İlçe formatı ile seçim yaparak belirtiniz.
Örnek: Türkiye, Malatya, Merkez
Yaşadığınız Şehir Yaşadığınız şehri belirtmeniz gerekiyor. Buradaki adres ikametgah olarak belirlediğiniz yer olmalıdır.
Örnek: Türkiye, İstanbul, Bayrambaşa
Ailenizin Yaşadığı Şehir Ailenizin yaşadığı yer bilgisini girmeniz gerekiyor. Eğer ailenizle birlikte yaşıyorsanız "Yaşadığınız Şehir" bilgilerini tekrar girmeniz gerekir.
Aslen Nerelisiniz? Aslen nereli olduğunuza dair yer bilgisi girmelisiniz. Nüfus cüzdanınızdaki nüfusa kayıtlı olunan yer bilgileridir. Eğer burada belirtilmiyorsa farklı bir yer bilgisi girebilirsiniz.
Telefon (Ev) Size ulaşılabilecek sabit (ev) telefon numarası giriniz. Eğer ev telefonu kullanmıyorsanız iş telefonu yada farklı bir sabit numara girebilirsiniz.
Telefon (İş) Size ulaşılabilecek sabit (iş) telefon numarası giriniz. Eğer iş yeri numarası yoksa yada çalışan değilseniz ev veya diğer sabit numaraları girebilirsiniz.
Telefon (Cep) Size ulaşılabilecek cep (GSM) numarası giriniz. Eğer cep telefonu kullanmıyorsanız size ulaşılabilecek bir tanıdığınızın cep numarası girebilirsiniz.
En Son Mezun Olunan Okul ve Bölüm En son mezun olduğunuz okul bilgisi. Lise mezunu iseniz lise seçip lise ismini yazmanız gerekiyor. Seçeneklerde yer alan bilgileri seçeneklerden seçmeniz yeterli.
Şuan Okuduğunuz Okul Şuan okuduğunuz okul bilgilerini girmeniz yeterlidir.
E-Posta Adresi Kullanmakta olduğunuz elektronik posta adresini yazın. Çalışır durumda olmasına dikkat ediniz. Eposta adresini sıkça kullanmıyorsanız yazmadan önce posta kutunuza giriş yapıp çalışıp çalışmadığını kontrol ediniz. Gerekli yazışmalar bu adres üzerinden olacağı için önemlidir.
Meslek Durumu Çalışıyor, çalışmıyor yada emekli gibi bilgilerden birini seçip meslek bilgilerinizi seçenekler arasından tamamlayınız.
Babanızın mesleği Babanızın mesleğini yazabilirsiniz. (Zorunlu değildir boş kalabilir)
Annenizin mesleği Annenizin mesleğini yazabilirsiniz. (Zorunlu değildir boş kalabilir)
Yaşadığınız ve devam etmekte olan bir sağlık sorununuz var mı? Sağlık sorununuz yoksa "Yok" seçmeniz yeterli. Eğer sağlık sorununuz varsa "Var" seçeneğini seçip "Sağlık sorununuz nedir?" kutusuna bu hastalığınız hakkında bilgi veriniz.
Konuştuğunuz Diller Konuştuğunuz dilleri yazın. İngilizce, Fransızca, Arapça gibi.
Medeni durumunuz nedir? Medeni durumunuzu yazın. Kutucuğa bilgileri sizin yazmanız gerekiyor. Bekar, Evli gibi.
Çocuğunuz var mı? Çocuğunuz varsa "Var" seçeneğini seçip çocuklarınızın ismini ve yaş bilgisini yazmanız gerekiyor (Ad Soyad / Yaş). Eğer çocuğunuz yoksa "Yok" seçip geçmeniz yeterlidir.
Doğduğunuz Şehrin Şivesiyle mi Konuşuyorsunuz? Konuşmanız şiveli ise evet değilse hayır seçmeniz yeterli olacaktır.
Hobileriniz Burdaki kutucuğa hobilerinizi yazabilirsiniz.
En Beğendiğiniz Üç Kitap İlgili kutucuğa sırasıyla en beğendiğiniz üç kitabı yazabilirsiniz. (Kutu kontrolü adet ile yapılmadığı için istediğiniz kadar bilgi girebilirsiniz fakat 3 adet yazarsanız daha uygun olacaktır.)
En Beğendiğiniz Üç Film İlgili kutucuğa sırasıyla en beğendiğiniz üç film ismini yazınız. (Kutu kontrolü adet ile yapılmadığı için istediğiniz kadar bilgi girebilirsiniz fakat 3 adet yazarsanız daha uygun olacaktır.)
Okuduğunuz dergi ve gazeteler Okuduğunuz ve takip ettiğiniz dergi ve gazete isimlerini kutuya yazabilirsiniz. Adet limiti yoktur istediğiniz kadar yazabilirsiniz.
Dinlediğiniz Müzik Türü Nedir? Ne tür müzik dinlediğinizi özetleyecek bilgileri yazabilirsiniz. Türkü, Pop vs. gibi.
Özel Bir Yeteneğiniz var mı? Eğer özel bir yeteneiğiniz varsa "Var" seçeneğini seçip "Özel Yeteneğiniz Nedir?" kutusuna bu yeteneğiniz hakkında detaylı bilgi vermeniz yeterlidir. Eğer özel bir yeteneğiniz yoksa "Yok" seçerek bu seçeneği geçebilirsiniz.
Yurtdışında Nereleri Gördünüz? Yurtdışında nereleri gördüğünüze dair bilgi kutusu. Gördüğünüz yerleri ülke ve şehir bilgisi girerek yazabilirsiniz. Yurtdışına çıkmayan yarışmacı adayları buraya "Yurtdışına çıkmadım" yazarak bu seçeneği geçebilirler.
Daha önce "Kim Milyoner Olmak İster" mülakat görüşmesine katıldınız mı? Daha önceden kim milyoner olmak ister yarışma mülakatlarına katıldıysanız "Evet" seçmeniz yeterlidir. Eğer mülakatlara daha önce katılmadıysanız "Hayır" seçmeniz gerekiyor. Burda bahsedilen isim yarışmanın genel ismidir. Yani daha önceden "Kim 500 milyar ister" isimli yarışma mülakatlarınada katılmış olabilirsiniz. Eğer katılımınız varsa yine buradaki seçeneği "Evet" olarak seçmeniz gerekecektir.
Daha Önce Bir Yarışma Programına katıldınız mı? Daha önceden (kanal ve yarışma programı farketmez) herhangibir yarışma programına katıldınız mı, eğer herhangibir yarışma programına katılmadıysanız "Hayır" seçip geçmeniz yeterlidir. Katılımınız olduysa "Eve" seçip "Katıldığınız Programlar?" kutucuğuna katıldığınız yarışma programlarının isimlerini yazmanız uygun olacaktır.
Programda hedeflediğiniz para ödülü ne kadar? Hedeflediğiniz para ödülünü kazanırsanız ne yapacaksınız? Aşağıdan hedeflediğiniz ödül miktarını belirleyip bu kutucuğa yazmanız yeterlidir.

12. Soru - 1.000.000 TL
11. Soru - 250.000 TL
10. Soru - 125.000 TL
9. Soru - 60.000 TL
8. Soru - 30.000 TL
7. Soru - 15.000 TL
6. Soru - 7.500 TL
5. Soru - 5.000 TL
4. Soru - 3.000 TL
3. Soru - 2.000 TL
2. Soru - 1.000 TL
1. Soru - 500 TL
Kendinizi nasıl tanımlarsınız? Bu kutucuğa kendiniz ile ilgili bilgileri yazın. Kendinizden bahsedin.
Örnek: Çok neşeli ve bilgili bir insanım.

Kim milyoner olmak ister başvuru formu nasıl doldurulur gibi sorulara yanıt alacağınız yarışma başvuru sayfası.

Bu sayfada kim milyoner olmak ister başvuru formu içerisinde istenilen bilgiler hakkında detaylı bilgi verilmiştir. Yarışmaya başvuru yapabilmeniz için burada belirtilen bilgileri eksiksizce ve doğru olarak belirtmeniz gerekiyor. İstenilen bilgileri eksiksizce yazdıktan sonra bir kez kontrol edin ve bilgilerde yanlışlık yoksa başvuru formunun hemen altındaki "Gönder" butonuna tıklamanız yeterli olacaktır. Başvurunun sorunsuzca yapıldığına dair mesajı gördüğünüzde bilgiler iletilmiş demektir.

Not: Babanızın mesleği ve Annenizin mesleği soruları dışındaki diğer bütün kutular doldurulmalıdır ve cevapsız bırakılmamalıdır.

Bu sayfa; kim milyoner olmak ister başvuru formu nasıl doldurulur, kim milyoner olmak ister başvuru formu doldur, kim milyoner olmak ister başvuru sonucu, kim milyoner olmak ister başvuru yaptım, kim milyoner olmak ister başvuru sonuçları nasıl öğrenilir gibi sorulara yanıt vermek amacıyla oluşturulmuştur. Başvurular ve sonuçlar resmi site üzerinden yapılır. Buradaki bilgiler bilgilendirme amaçlı olarak yazılmıştır.

Yarışma başvuru formu için resmi site başvuru formu sayfasına ziyaret edin.

   
TürkçeEnglish